🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

REVLON CHARLIE PINK DEZODORANT 75ml

9,99 zł z VAT
(13,32 zł / 100 ml)
Dalej

REVLON CHARLIE RED EDT 100ml

Pierwotna cena wynosiła: 39,99 zł.Aktualna cena wynosi: 23,99 zł. z VAT
Next Product Image

REVLON CHARLIE RED DEZODORANT 75ml

9,99 zł z VAT
(13,32 zł / 100 ml)

REVLON CHARLIE RED DEZODORANT 75ml

9,99 zł z VAT

(13,32 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 5000386018366 Kategorie: , ,

Poprzednia najniższa cena: 9,99 zł.

Marka:

Opis

Czerwień pełna pasji i temperamentu
Charlie Red to propozycja dla kobiet zdecydowanych i pełnych życia. Zarówno dezodorant, jak i woda toaletowa, roztaczają aurę magnetyzmu, której nie sposób zignorować. To klasyka, która kojarzy się z elegancją w bardzo zmysłowym wydaniu.

Pachnie jak:
Biały bukiet z orientalnym zacięciem. Dominują nuty jaśminu, gardenii i tuberozy, przełamane słodyczą czarnej porzeczki i ciepłym piżmem.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

75ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

BEAUTIGE BEAUTY GROUP S.L Carrer Tirso de Molina 40 8940 Cornellà de Llobregat Barcelona Hiszpania 34934009300

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „REVLON CHARLIE RED DEZODORANT 75ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas