🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

KOTEM OWOCE LEŚNE MYDŁO W GĄBCE 125G

15,99 zł z VAT
(12,79 zł / 100 g)
Dalej

MORFOSE MILK THERAPY SZAMPON DO WŁOSÓW 1L

39,99 zł z VAT
(4,00 zł / 100 ml)
Next Product Image

KOTEM MYDŁO W GĄBCE ŁAŹNIA TURECKA 125G

15,99 zł z VAT

(12,79 zł / 100 g)

Wybierz wariant:

Brak w magazynie

SKU: 8683014595483 Kategorii: , , , ,

Poprzednia najniższa cena: 15,99 zł.

Marka:

Opis

Tradycja Hamamu w Twoim domu. Poczuj klimat prawdziwej tureckiej łaźni dzięki tej specjalistycznej gąbce. Zapach i formuła zostały zainspirowane tradycyjnymi rytuałami oczyszczającymi Orientu.

Pachnie jak: Szlachetne mydło marsylskie z nutą egzotycznych ziół i czystości.

Działanie: Zapewnia głębokie oczyszczenie porów oraz delikatny peeling, przygotowując skórę na dalsze kroki pielęgnacyjne.

Atmosfera: Zmienia łazienkę w prywatne spa, niosąc odprężenie dla ciała i umysłu.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

125g

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KOTEM MYDŁO W GĄBCE ŁAŹNIA TURECKA 125G”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas