🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MABEL LUXURY PERFUMED ROOM SPRAY BOSPHORUS 1000ML

39,99 zł z VAT
(4,00 zł / 100 ml)
Dalej

ZESTAW AFNAN 9PM EDP 100ml + ŻEL 150ml + DEZODORANT 150ml

Pierwotna cena wynosiła: 249,00 zł.Aktualna cena wynosi: 174,30 zł. z VAT
Next Product Image

KOTEM MYDŁO W GĄBCE ARGAN 125G

15,99 zł z VAT
(12,79 zł / 100 g)
Nowość

KOTEM MYDŁO W GĄBCE ARGAN 125G

15,99 zł z VAT

(12,79 zł / 100 g)

Wybierz wariant:
Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8683014595445 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 15,99 zł.

Marka:

Opis

Kotem Mydło w Gąbce Argan – Mydło Glicerynowe z Olejkiem Arganowym (125 g)

Innowacyjne i niezwykle praktyczne mydło w gąbce o wadze 125 g, łączące w sobie właściwości oczyszczające glicerynowego mydła oraz delikatnego, masującego peelingu. Wzbogacone odżywczym olejkiem arganowym, doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

Kluczowe cechy

  • Formuła 2 w 1: Myjąca gąbka nasączona glicerynowym mydłem, która jednocześnie oczyszcza i delikatnie masuje skórę.

  • Składnik aktywny: Olejek arganowy, znany ze swoich silnych właściwości nawilżających, regenerujących i przeciwstarzeniowych.

  • Działanie: Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, poprawia mikrokrążenie dzięki efektowi masażu, pozostawiając skórę miękką, gładką i odżywioną.

  • Pojemność / Waga: 125 g.

Pachnie jak

Ciepły, elegancki i luksusowy aromat olejku arganowego, który otula ciało relaksującą, zmysłową woń, zamieniając zwykły prysznic w domowy rytuał SPA.

Wskazówka dot. stosowania

Zwilż gąbkę wodą, a następnie masuj nią ciało okrężnymi ruchami do uzyskania piany. Po użyciu spłucz gąbkę wodą i pozostaw do wyschnięcia.

Informacje dodatkowe

Pojemność

125g

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KOTEM MYDŁO W GĄBCE ARGAN 125G”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas